Szukaj:

Okna dachowe FAKRO

Firma FAKRO to polska prywatna firma rodzinna. Powstała w 1991 roku, dzisiaj jest jedną z najprężniej rozwijających się polskich firm, jak również najszybciej rozwijającym się producentem okien dachowych na świecie. Celem firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Stawiając sobie te cele troszczymy się jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz ochronę środowiska. Jest to lider w produkcji i sprzedaży okien dachowych w Polsce, jedna z wiodących firm na świecie z 17 procentowym udziałem w rynku globalnym. Firma posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce, 12 własnych firm dystrybucyjnych FAKRO (USA, Anglia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Austria, Holandia, Węgry, Rosja, Ukraina, Słowacja, Chiny) z rozbudowaną siecią dystrybucji we wszystkich krajach, gdzie istnieje zapotrzebowanie na okna dachowe.

FAKRO jest producentem szerokiej gamy wyrobów, które umożliwiają komfortowe zamieszkiwanie na poddaszu. Należą do nich: okna dachowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania: okna obrotowe, okna uchylno-obrotowe, okna kolankowe, wyłazy dachowe, świetliki dachowe. Akcesoria do okien: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, siłowniki, układy zdalnego sterowania, systemy oddymiania.
Projekty unijne
Kreatywność

Firma Tom-Bud korzysta z dofinansowania unijnego, dzięki czemu możemy się szybciej rozwijać. Jest to także związane z wdrażaniem odpowiednich standardów i procedur w przedsiębiorstwie. Jak widzicie Państwo, staramy się wykorzystywać każdą szansę, która czyni naszą firmę lepszą. Czasem nie jesteśmy w stanie konkurować cenowo z innymi firmami budowlanymi, stąd też stawiamy na jakość usług oraz indywidualne podejście do klienta, które związane jest z kreatywnością i fachowym doradztwem.

© Wszelkie prawa zastrzeżone.