Szukaj:

Domy drewniane

Proponowane domy budujemy według potrzeb i propozycji klientów, na podstawie dostarczonych projektów.

Produkcja naszych domów w systemie technologii szkieletowej oparta jest na nowoczesnej, ekonomicznej i sprawdzonej w wielu krajach technologii lekkiego budownictwa drewnianego (szkielet). Oferujemy następujący zakres robót przy zamawianiu domów szkieletowych:
1. Drewniana konstrukcja domów.
2. Okładzina zewnętrzna.
3. Stolarka okienna i drzwiowa.
4. Podłogi technologiczne poddasza.
5. Pełne deskowanie dachu.

Szkielet wykonany z drewna konstrukcyjnego pełnego (świerkowego), suszonego komorowo, o wilgotności 15–18%. Drewno o grubości 70 mm i szerokości 150 mm jest czterostronnie strugane. Belki podwalinowe są impregnowane. Przestrzeń pomiędzy obustronnie ryglującą warstwą z płyt OSB wypełniona jest wełną mineralną.

Łączna grubość ściany zewnętrznej - od 280 do 500mm. Ocieplenie zewnętrznej powierzchni ścian styropianem ryflowanym, mocowanym do konstrukcji przy pomocy kleju. Powierzchnia płyty OSB pod klej jest zaimpregnowana środkiem gruntującym.
Projekty unijne
Kreatywność

Firma Tom-Bud korzysta z dofinansowania unijnego, dzięki czemu możemy się szybciej rozwijać. Jest to także związane z wdrażaniem odpowiednich standardów i procedur w przedsiębiorstwie. Jak widzicie Państwo, staramy się wykorzystywać każdą szansę, która czyni naszą firmę lepszą. Czasem nie jesteśmy w stanie konkurować cenowo z innymi firmami budowlanymi, stąd też stawiamy na jakość usług oraz indywidualne podejście do klienta, które związane jest z kreatywnością i fachowym doradztwem.

© Wszelkie prawa zastrzeżone.